MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10616143
nr 1061 6143
Byrå
sengustaviansk stil, med stenskiva, längd: 85 cm, djup: 42 cm, höjd: 82 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 10 oktober 2016
kl 19:39:18
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr
6
1.200 kr
1.200 kr
6
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr